Adecco
3.8 av 5 stjerner.
Motta ukentlige oppdateringer om nye jobber og vurderinger av denne bedriften

Adecco anmeldelser fra ansatte i Bergen

Stillingstittel
Sted
Fant 10 anmeldelser som matchet søket
Se alle 18,087 anmeldelser
Jobbkultur
I Adecco var jeg innom mange forskjellige arbeidsplasser. Jeg lærte å tilpasse meg fort, noe jeg har fått bruk for , og hatt glede av senere i andre jobber. Det at jeg hadde en kontakt i Adecco som forsto og respekterte at noen steder ønsket jeg meg tilbake, og andre steder ikke ,føltes trygt. Jeg satte også pris på hans ærlighet overfor meg, f.eks. hvis det var en jobb han mente jeg ikke passet for , som jeg hadde lyst på. Jeg likte meg godt i Adecco. Jeg jobbet som kokk.
Jobbkultur
Jeg lærte hvordan skal jeg lage mat og behandle kunder. Jeg likte å jobe med forskjellige folk som kommer fra forskjellige bye
Fordeler
Gra
Jobbkultur
Takich złodziei dawno nie widziałem i bałaganu w biurze,odtrącają kasę za kwaterę nawet jak się na niej nie mieszka i to kwoty z kosmosu.Obiecują cuda przy rekrutacji a potem jest tylko gorzej(zwrot za bilet 😁wolne żarty do tej pory a minęło kilka miesięcy nie dostałem) ogólnie mają człowieka po przylocie gdzieś i trzeba siedzieć na ich warunkach albo wracać na swój koszt .Zarobki tylko w ogłoszeniu dobrze wyglądają i kontrakt?tylko zlecenie i może być na miesiąc a może tylko na tydzień i się siedzi za darmo na hotelu a płacić trzeba.Nie polecam dobrze się lepiej zastanowić bo obiecują złote góry a potem człowiek zostaje sam.Potrafią nawet zapomnieć że pracownik przylatuje.Ogólnie przemiał ludzi i każdy niech się zastanowić dlaczego jak tak ma być pięknie jak mówią naganiacze z biura.
Jobbkultur
Flink til å få satt folk i arbeid og flink til å finne passende jobber for unge studenter.
Jobbkultur
Det er spennen, lærerike å jobb oss Adecco .Dar møter du folk som kommer fra forskjell land med forskjell kunnskap .Du lærer ny ting hverdag og samarbeid .
Fordeler
noen plass er gratis lunsj
Hjalp denne anmeldelsen?
Skriv en anmeldelse av det siste firmaet du jobbet for
Del din opplevelse for å hjelpe andre
Jobbkultur
Jobbet som ringevikar /renholder, mye fleksibilitet med tanke på når man vil jobbe, god kontakt med konsulent.
Jobbkultur
Jobbet som servitør og jobbet med mange personer og likte jobben..
Jobbkultur
Byłem za granicą kiedyś i dziś. Teraz to nie jest impreza zarobkowa tylko turystyczna gdzie w najlepszym przypadku się wychodzi na 0. Obecnie za względu na tryb zatrudniania czyli tzw zlecenia , to nie ma mowy o zarobieniu konkretnej kasy za granicą. Nawet jak coś na papierze zarobisz to podatek, zakwaterowanie, jedzenie, dojazdy, przeloty , to wszytko co zjedzą co do ostatniej korony. A nie brak takich co nie mają potem w Polsce z czego spłacić pożyczki za wyjazd . Bo pracy było jak kot napłakał. Jak nie wierzysz to widać musisz się sam przekonać. Nikt nikogo siłą w kraju nie trzyma. Widocznie trzeba się na własnej skórze przekonać że wyjazd za pracą z agencji to nieporozumienie zarobkowe na dzień dzisiejszy.
Jobbkultur
1.A typical day was mounting and dismounting Scaffolding, 2.I learned to work in a team, work under pressure and to not only think about themselves when danger, 3.I managed a five -person team 4.Very nice and helpful people ,hard working 5.Assembly and disassembly of scaffolding suspended 6.Group work
Jobbkultur
12 dagar bå 9 av jobb,bra miljö goda arbetsvertyg ,själv ständig jobb.
Fordeler
inga gratiska luncher
Ulemper
inga förmoner